CZAS NA KONFERENCJE

Komfortowy i klimatyczny hotel w standardzie trzygwiazdkowym w Polanicy Zdroju, to odpowiedź na potrzeby organizatorów szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych.

Oferta zawsze dopasowana do indywidualnych wymagań i preferencji, to gwarancja organizacji idealnego spotkania.

Hotel Alpejski*** to wypoczynek w 27 komfortowych pokojach hotelowych, relaks w strefie spa i wellness, z basenem, sauną fińską i łaźnią parowągabinety spa, gdzie można odprężyć się podczas kojącego masażu lub zabiegu kosmetycznego.

Ofertę uzupełniają ciekawe propozycje kulinarne, oryginalne dania serwowane w Restauracji Alpejskiej, organizowane są również kolacje grillowe i tematyczne w Tyrolskim Grill Barze, który jest również do dyspozycji Gości.

Sala konferencyjna i sala VIP to miejsca idealne na spotkania biznesowe, są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny: ekran do prezentacji multimedialnych,  nagłośnienie i mikrofon, rzutnik/projektor multimedialny, laptop, odtwarzacz DVD, drukarkę, statyw oraz flipchart.

Dostęp do szybkiego i bezpłatnego WI-FI oraz zaplecza technicznego są również w cenie spotkania.

 

       PAKIET STANDARD

  • nocleg od 99  zł /os. ze śniadaniem
  • przerwa kawowa od 12 zł/os.
  • obiad serwowany od 30 zł/os.
  • obiad w formie bufetu od 50 zł/os.
  • kolacja uroczysta od 80 zł/os.
  • kolacja grillowa od 60 zł/os.

 

Proponujemy również szereg atrakcji dodatkowych: wizyty w Kopalni Złota, Minieurolandzie, Jaskini Niedźwiedziej, Zamku Kapitanowo, wycieczki całodniowe (Adrspach - Skalne Miasto, Góry Stołowe, Praga).

W ramach współpracy z naszym podwykonawcą, oferujemy szereg atrakcji, które możecie Państwo zobaczyć pod tym linkiem:  http://hotelalpejski.hotelsystems.pl/up/files/Katalog_eventow_2017final.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

marketing     tel.  +48 696 76 46 59    marketing@hotel-alpejski.pl
recepcja         tel.   +48 74 862 74 50   recepcja@hotel-alpejski.pl

 

WIELKANOC LAST MINUTE -10 % 220 zł osoba/dzień WIELKANOC  LAST MINUTE  -10 % 220 zł osoba/dzień 4 dni, od 711 zł /os. SUPER PROMOCJA SUPER PROMOCJA 3 dni, od 222 zł /os. MAJÓWKA W GÓRACH MAJÓWKA W GÓRACH od 198 zł /os./noc