Zabiegi SPA

ZABIEGI NA TWARZ

Zabieg nawilżający
Głębokie nawilżenie skóry i intensywna regeneracja  z zastosowaniem energetycznego koktajlu witamin. Zabieg przywraca odpowiedni poziom nawilżenia dzięki maseczce z bogatym składem. Zabieg obejmuje oczyszczanie micelarne, maskę witaminową, krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN

Zabieg oczyszczający
Oczyszczanie skóry przy użyciu peelingu enzymatycznego dzięki czemu cera nabiera świeżości oraz równomiernego kolorytu. Zabieg obejmuje oczyszczanie miceralne, peeling enzymatyczny, odświeżający tonik, krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN

Zabieg pobudzający
Zabieg błyskawicznie regenerujący cerę zmęczoną. Nowatorskie hydro-nawilżenie z pianową maską. Pozwoli cieszyć się aksamitną i promienną cerą. Zabieg obejmuje oczyszczanie miceralne, maskę peelingującą, maskę w postaci piany, Krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN

 

Zabiegi na ciało & Masaże

PEELING
Body Scrub Massage - zabieg ten nazywany też masażem peelingującym usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry oraz nadaje jej zdrowego jedwabistego wyglądu. Do tego celu wykorzystuje się specjalne preparaty złuszczające zawierające drobinki ścierające. Głównym zadaniem tego zabiegu jest : usunięcie martwych komórek naskórka, usunięcie zanieczyszczeń i toksyn z powierzchni skóry, poprawienie wyglądu i wygładzenie skóry, poprawienie mikro-krążenia, lepsze odżywienie i dotlenienie skóry oraz szybsza przemiana materii w tkankach.

Ogólny czas zabiegu :  30 minut  ( całe ciało )  CENA : 120 zł

PEELING & MASAŻ
Body Scrub and Relaxing Massage - zabieg ten jest połączeniem peelingu z masażem relaksacyjnym całego ciała. Regularnie wykonywany odmłodzi Twoją skórę, uczyni ją gładką, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu a jednocześnie pozwoli Ci się w pełni odprężyć i zrelaksować.
Zabieg obejmuje : masaż peelingujący oraz masaż relaksacyjny

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 260 zł

OWOCOWA  FANTAZJA
Fruit Fantasy - zabieg odżywczo aromaterapeutyczny zainspirowany światem owoców. Przywraca skórze gładkość, nawilża ją i regeneruje. Wprowadzi Cię w stan wyciszenia, głębokiego relaksu oraz rozluźnienia.
Zabieg obejmuje : owocowy masaż peelingujący , maskę owocową oraz masaż relaksacyjny na maśle owocowym

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 280 zł

CZEKOLADOWA  ROZKOSZ

Chocolate Delight - zabieg ten pomoże Ci się zrelaksować oraz oczyści, nawilży i odżywi Twoją skórę.   Dzięki aromatowi, witaminom i składnikom mineralnym, jakie zawiera kakao, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale również na umysł. Masaż masą czekoladową poprawi koloryt i gładkość skóry, natomiast cudowny aromat, pobudzi organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za poczucie radości.
Zabieg obejmuje : czekoladowy masaż peelingujący , maskę czekoladową oraz masaż relaksacyjny na maśle czekoladowym

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 280 zł

MASAŻ  RELAKSACYJNY
Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania.

Częściowy    30 minut    CENA : 90 zł
Całościowy   60 minut   CENA : 150 zł

MASAŻ  KLASYCZNY
W zależności od zastosowanej techniki masaż ten może mieć różne działania : wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny może być wykorzystywany jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych czy neurologicznych. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. W masażu tym stosuje się tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie itp. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, a także zmniejszają odczuwalne napięcie mięśniowe.

Częściowy      30 minut    CENA : 100 zł
Całościowy    60 minut    CENA : 170 zł

MASAŻ  CZEKOLADOWY  lub  OWOCOWY

Do wyboru masaż relaksacyjny lub klasyczny wykonywany na maśle czekoladowym lub owocowym.

Częściowy    30 minut    CENA : 120 zł
Całościowy  60 minut    CENA : 200 zł

MASAŻ  AROMATERAPEUTYCZNY - AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ  lub  CIEPŁYMI OLEJAMI

Masaż aromaterapeutyczny jest masażem niezwykle aromatycznym, rozgrzewającym i bardzo relaksującym. Spośród wszystkich uznawany jest za jeden z najprzyjemniejszych. Pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działa kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała jak i umysłu. Do wyboru wykonywany może być : przy użyciu ciepłego aromatycznego olejku lub niesamowicie aromatycznej świecy do masażu na bazie naturalnego wosku z dodatkiem masła SHEA oraz innych naturalnych olejków i kompozycji zapachowych. Masaż świecą doskonały jest dla każdego typu skóry, również tej ze skłonnościami do alergii. Podczas masażu lany na ciało ciepły wosk rozgrzewa je i relaksuje. Zniewalający aromat pobudza zmysły węchu. Dzięki zawartości naturalnego wosku oraz czystych olejków eterycznych - olejek ze świecy ma również doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście miękka w dotyku i na długo otulona zniewalającym zmysły aromatem.

Częściowy    30 minut    CENA : 120 zł
Całościowy  60 minut     CENA : 220 zł

MASAŻ  REHABILITACYJNY / LECZNICZY / SPORTOWY
Masaże te są odmianą masażu klasycznego. Różnią się od niego zwiększoną precyzją , intensywnością , siłą i energią wykonania. Masażowi sportowemu przypisuje się dodatkowo właściwości regenerujące. Dlatego też nazywa się go elementem sportowej odnowy biologicznej.

Częściowy    30 minut     CENA : 120 zł
Całościowy    60 minut     CENA : 200 zł

MASAŻ  MODELUJĄCY SYLWETKĘ / WYSZCZUPLAJĄCY / UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ / ANTYCELLULITOWY
Masaż całościowy lub na wybrane części ciała np.: brzuch, uda, nogi, pośladki, boki, plecy ...

Czas zabiegu :  30 minut  /  60 minut    CENA :  120 zł  /  220 zł

MASAŻ  LIMFATYCZNY
Masaż limfatyczny zwany też drenażem limfatycznym to specjalistyczny masaż pobudzający / usprawniający krążenie limfy tzw. chłonki w organizmie.  Zalecany gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki oraz zastoiny limfatyczne.  Szczególnie więc jest polecany po zabiegu liposukcji.
Masaż całościowy lub na wybrane części ciała np.: brzuch, uda, nogi, pośladki, boki, plecy ...

Czas zabiegu :  30 minut  /  60 minut    CENA :  120 zł  /  240 zł

• Wszystkie oferowane w naszym SPA zabiegi na ciało oraz masaże wykonywane są przez  wykwalifikowaną fizjoterapeutkę
• W celu rezerwacji wizyty w naszym SPA prosimy o kontakt z recepcją - nr wew. 450  lub bezpośrednio ze SPA - tel. 739072750
• Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty - tak aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin wizyty
• Bezpłatna rezygnacja z wizyty - możliwa jest tylko do 3 godzin przed jego rozpoczęciem
• Odwołanie wizyty po tym czasie lub nie poinformowanie o odwołaniu zobowiązuje Gościa do całkowitego pokrycia ceny zamówionego zabiegu
• W naszym SPA możecie Państwo bezpłatnie skorzystać z  ręczników, szlafroków i bielizny jednorazowej
PŁATNOŚĆ  w  SPA  TYLKO  GOTÓWKĄ
 

WIOSENNA PROMOCJA
NOWY !
3 dni, od 320 zł /osoba
WIELKANOC W GÓRACH
FIRST MINUTE -10%
4 dni, od 810 zł /osoba
MAJÓWKA W GÓRACH
-10 % NIE PRZEGAP
4 dni, od 729 zł /osoba