Zabiegi SPA

 

Zabiegi na ciało & Masaże

PEELING
Body Scrub Massage - zabieg ten nazywany też masażem peelingującym usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry oraz nadaje jej zdrowego jedwabistego wyglądu. Do tego celu wykorzystuje się specjalne preparaty złuszczające zawierające drobinki ścierające. Głównym zadaniem tego zabiegu jest : usunięcie martwych komórek naskórka, usunięcie zanieczyszczeń i toksyn z powierzchni skóry, poprawienie wyglądu i wygładzenie skóry, poprawienie mikro-krążenia, lepsze odżywienie i dotlenienie skóry oraz szybsza przemiana materii w tkankach.

Ogólny czas zabiegu :  30 minut  ( całe ciało )  CENA : 120 zł

PEELING & MASAŻ
Body Scrub and Relaxing Massage - zabieg ten jest połączeniem peelingu z masażem relaksacyjnym całego ciała. Regularnie wykonywany odmłodzi Twoją skórę, uczyni ją gładką, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu a jednocześnie pozwoli Ci się w pełni odprężyć i zrelaksować.
Zabieg obejmuje : masaż peelingujący oraz masaż relaksacyjny

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 260 zł

OWOCOWA  FANTAZJA
Fruit Fantasy - zabieg odżywczo aromaterapeutyczny zainspirowany światem owoców. Przywraca skórze gładkość, nawilża ją i regeneruje. Wprowadzi Cię w stan wyciszenia, głębokiego relaksu oraz rozluźnienia.
Zabieg obejmuje : owocowy masaż peelingujący , maskę owocową oraz masaż relaksacyjny na maśle owocowym

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 280 zł

CZEKOLADOWA  ROZKOSZ

Chocolate Delight - zabieg ten pomoże Ci się zrelaksować oraz oczyści, nawilży i odżywi Twoją skórę.   Dzięki aromatowi, witaminom i składnikom mineralnym, jakie zawiera kakao, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale również na umysł. Masaż masą czekoladową poprawi koloryt i gładkość skóry, natomiast cudowny aromat, pobudzi organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za poczucie radości.
Zabieg obejmuje : czekoladowy masaż peelingujący , maskę czekoladową oraz masaż relaksacyjny na maśle czekoladowym

Ogólny czas zabiegu :  90 minut  ( całe ciało )  CENA : 280 zł

MASAŻ  RELAKSACYJNY
Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania.

Częściowy    30 minut    CENA : 90 zł
Całościowy   60 minut   CENA : 150 zł

MASAŻ  KLASYCZNY
W zależności od zastosowanej techniki masaż ten może mieć różne działania : wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny może być wykorzystywany jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych czy neurologicznych. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. W masażu tym stosuje się tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie itp. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, a także zmniejszają odczuwalne napięcie mięśniowe.

Częściowy      30 minut    CENA : 100 zł
Całościowy    60 minut    CENA : 170 zł

MASAŻ  CZEKOLADOWY  lub  OWOCOWY

Do wyboru masaż relaksacyjny lub klasyczny wykonywany na maśle czekoladowym lub owocowym.

Częściowy    30 minut    CENA : 120 zł
Całościowy  60 minut    CENA : 200 zł

MASAŻ  AROMATERAPEUTYCZNY - AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ  lub  CIEPŁYMI OLEJAMI

Masaż aromaterapeutyczny jest masażem niezwykle aromatycznym, rozgrzewającym i bardzo relaksującym. Spośród wszystkich uznawany jest za jeden z najprzyjemniejszych. Pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działa kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała jak i umysłu. Do wyboru wykonywany może być : przy użyciu ciepłego aromatycznego olejku lub niesamowicie aromatycznej świecy do masażu na bazie naturalnego wosku z dodatkiem masła SHEA oraz innych naturalnych olejków i kompozycji zapachowych. Masaż świecą doskonały jest dla każdego typu skóry, również tej ze skłonnościami do alergii. Podczas masażu lany na ciało ciepły wosk rozgrzewa je i relaksuje. Zniewalający aromat pobudza zmysły węchu. Dzięki zawartości naturalnego wosku oraz czystych olejków eterycznych - olejek ze świecy ma również doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście miękka w dotyku i na długo otulona zniewalającym zmysły aromatem.

Częściowy    30 minut    CENA : 120 zł
Całościowy  60 minut     CENA : 220 zł

MASAŻ  REHABILITACYJNY / LECZNICZY / SPORTOWY
Masaże te są odmianą masażu klasycznego. Różnią się od niego zwiększoną precyzją , intensywnością , siłą i energią wykonania. Masażowi sportowemu przypisuje się dodatkowo właściwości regenerujące. Dlatego też nazywa się go elementem sportowej odnowy biologicznej.

Częściowy    30 minut     CENA : 120 zł
Całościowy    60 minut     CENA : 200 zł

MASAŻ  MODELUJĄCY SYLWETKĘ / WYSZCZUPLAJĄCY / UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ / ANTYCELLULITOWY
Masaż całościowy lub na wybrane części ciała np.: brzuch, uda, nogi, pośladki, boki, plecy ...

Czas zabiegu :  30 minut  /  60 minut    CENA :  120 zł  /  220 zł

MASAŻ  LIMFATYCZNY
Masaż limfatyczny zwany też drenażem limfatycznym to specjalistyczny masaż pobudzający / usprawniający krążenie limfy tzw. chłonki w organizmie.  Zalecany gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki oraz zastoiny limfatyczne.  Szczególnie więc jest polecany po zabiegu liposukcji.
Masaż całościowy lub na wybrane części ciała np.: brzuch, uda, nogi, pośladki, boki, plecy ...

Czas zabiegu :  30 minut  /  60 minut    CENA :  120 zł  /  240 zł

• Wszystkie oferowane w naszym SPA zabiegi na ciało oraz masaże wykonywane są przez  wykwalifikowaną fizjoterapeutkę
• W celu rezerwacji wizyty w naszym SPA prosimy o kontakt z recepcją - nr wew. 450  lub bezpośrednio ze SPA - tel. 739072750
• Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty - tak aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin wizyty
• Bezpłatna rezygnacja z wizyty - możliwa jest tylko do 3 godzin przed jego rozpoczęciem
• Odwołanie wizyty po tym czasie lub nie poinformowanie o odwołaniu zobowiązuje Gościa do całkowitego pokrycia ceny zamówionego zabiegu
• W naszym SPA możecie Państwo bezpłatnie skorzystać z  ręczników, szlafroków i bielizny jednorazowej
PŁATNOŚĆ  w  SPA  TYLKO  GOTÓWKĄ
 

WAKACYJNA PROMOCJA
3 OSOBA GRATIS
od 150 zł /osoba/noc
VOUCHER KWOTOWY 2 dni, od 100 zł /osoba SŁONECZNE WAKACJE First Minute
RABAT -10%
od 198 zł /osoba/noc