KONFERENCJE BIZNESOWE - OFERTA SPECJALNA 2 dni, od 95 zł/os

Komfortowy i klimatyczny hotel w standardzie trzygwiazdkowym w Polanicy Zdroju, to odpowiedź na potrzeby organizatorów szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych.

Oferta zawsze dopasowana do indywidualnych wymagań i preferencji, to gwarancja organizacji idealnego spotkania.

Hotel Alpejski*** to wypoczynek w komfortowych pokojach, relaks w strefie spa i wellness, z basenem, sauną fińską i łaźnią parową gabinety spa, gdzie można odprężyć się podczas kojącego masażu lub zabiegu kosmetycznego.

Ofertę uzupełniają ciekawe propozycje kulinarne, oryginalne dania serwowane w Restauracji Alpejskiej, organizowane są również kolacje grillowe i tematyczne w Tyrolskim Grill Barze, który jest również do dyspozycji Gości.

Sala konferencyjna i sala VIP to miejsca idealne na spotkania biznesowe, klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny: ekran do prezentacji multimedialnych,  nagłośnienie i mikrofon, rzutnik/projektor multimedialny, laptop, odtwarzacz DVD, drukarkę, statyw oraz flipchart. Dostęp do szybkiego WI-FI.


Proponujemy również szereg atrakcji dodatkowych: wizyty w Kopalni Złota, Minieurolandzie, Jaskini Niedźwiedziej, Zamku Kapitanowo, wycieczki całodniowe (Adrspach - Skalne Miasto, Góry Stołowe, Praga).

 

W ramach współpracy z naszym podwykonawcą, oferujemy szereg atrakcji, które możecie Państwo zobaczyć TUTAJ »

Zapraszamy do kontaktu:

marketing  tel. +48 696 76 46 59   marketing@hotel-alpejski.pl   biuro@hotel-alpejski.pl

                                                              

WIOSENNA PROMOCJA
NOWY !
3 dni, od 320 zł /osoba
WIELKANOC W GÓRACH
FIRST MINUTE -10%
4 dni, od 810 zł /osoba
MAJÓWKA W GÓRACH
-10 % NIE PRZEGAP
4 dni, od 729 zł /osoba