KONFERENCJE BIZNESOWE - OFERTA SPECJALNA -20%

Komfortowy i klimatyczny hotel w standardzie trzygwiazdkowym w Polanicy Zdroju, to odpowiedź na potrzeby organizatorów szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych.

Oferta zawsze dopasowana do indywidualnych wymagań i preferencji, to gwarancja organizacji idealnego spotkania.

Hotel Alpejski*** to wypoczynek w komfortowych pokojach, relaks w strefie spa i wellness, z basenem, sauną fińską i łaźnią parową gabinety spa, gdzie można odprężyć się podczas kojącego masażu lub zabiegu kosmetycznego.

Ofertę uzupełniają ciekawe propozycje kulinarne, oryginalne dania serwowane w Restauracji Alpejskiej, organizowane są również kolacje grillowe i tematyczne w Tyrolskim Grill Barze, który jest również do dyspozycji Gości.

Sala konferencyjna i sala VIP to miejsca idealne na spotkania biznesowe, klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny: ekran do prezentacji multimedialnych,  nagłośnienie i mikrofon, rzutnik/projektor multimedialny, laptop, odtwarzacz DVD, drukarkę, statyw oraz flipchart. Dostęp do szybkiego WI-FI.

Nocleg ze śniadaniem już od 95 zł/osoba

Proponujemy również szereg atrakcji dodatkowych: wizyty w Kopalni Złota, Minieurolandzie, Jaskini Niedźwiedziej, Zamku Kapitanowo, wycieczki całodniowe (Adrspach - Skalne Miasto, Góry Stołowe, Praga).

W ramach współpracy z naszym podwykonawcą, oferujemy szereg atrakcji, które możecie Państwo zobaczyć TUTAJ »

Zapraszamy do kontaktu:

marketing  tel. +48 696 76 46 59   marketing@hotel-alpejski.pl

                                                         biuro@hotel-alpejski.pl

REZERWUJ JUŻ TERAZ- ŚNIADANIE GRATIS !
CENA DNIA !
od 120 zł /os./noc
.
RABAT - 20%
4 dni, od 534 zł /os.
Wakacje - RODZINA 2+2 GRATIS !
150 zł / os
od 600 zł /noc