Zabiegi SPA

ZABIEGI NA TWARZ

Zabieg nawilżający
Głębokie nawilżenie skóry i intensywna regeneracja  z zastosowaniem energetycznego koktajlu witamin. Zabieg przywraca odpowiedni poziom nawilżenia dzięki maseczce z bogatym składem. Zabieg obejmuje oczyszczanie micelarne, maskę witaminową, krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN

Zabieg oczyszczający
Oczyszczanie skóry przy użyciu peelingu enzymatycznego dzięki czemu cera nabiera świeżości oraz równomiernego kolorytu. Zabieg obejmuje oczyszczanie miceralne, peeling enzymatyczny, odświeżający tonik, krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN

Zabieg pobudzający
Zabieg błyskawicznie regenerujący cerę zmęczoną. Nowatorskie hydro-nawilżenie z pianową maską. Pozwoli cieszyć się aksamitną i promienną cerą. Zabieg obejmuje oczyszczanie miceralne, maskę peelingującą, maskę w postaci piany, Krem dobrany indywidualnie.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 119 PLN


MASAŻE

...wyobraź sobie, że w trakcie niesamowitego, relaksującego zabiegu wyruszasz wszystkimi zmysłami w świat aromatów i zapachów, oddajesz się głębokiemu odprężeniu, muzyka wprowadza Cię w stan relaksu, a górski klimat uwalnia od codziennego stresu...

MASAŻ RELAKSACYJNY
Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. nerwobóle, dolegliwości pleców, karku, barków i nóg.

Częściowy                 Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 90 PLN
Całościowy                Czas zabiegu : 60 min                      CENA : 150 PL

MASAŻ KLASYCZNY

To jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych masaży. Jest metodą leczenia fizykalnego, polegającą na mechanicznym oddziaływaniu na tkanki, wywierając przy tym pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu różnych chwytów oraz ruchów, których celem jest oddziaływanie nie tylko lecznicze, ale także profilaktyczne. Masaż klasyczny jest bardzo skuteczną metodą, wykorzystywaną w leczeniu chorób narządu ruchu. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku.

Częściowy                 Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 100 PLN
Całościowy                Czas zabiegu : 60 min                      CENA : 165 PL

MASAŻ  SPORTOWO - REHABILITACYJNY
Pomaga zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom.

Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 100 PLN
Czas zabiegu : 60 min                      CENA : 200 PLN

MASAŻ CIEPŁYM WOSKIEM
Wyjątkowo relaksujący i rozgrzewający masaż wykonywany przy użyciu ciepłego naturalnego wosku. Podczas masażu lany na ciało ciepły wosk rozgrzewa je, relaksuje i pobudza zmysły węchu.  Masaż  wykonywany  jest  w  oparciu  o techniki masażu klasycznego. Dzięki zawartości naturalnego wosku oraz czystych olejków eterycznych, olejek ze świecy ma również doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i otulona zniewalającym zmysły aromatem.

Częściowy                 Czas zabiegu : 30 min          CENA : 120 PLN
Całościowy                Czas zabiegu : 60 min          CENA : 220 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej  przyczynia się do redukcji cellulitu  pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, przez co powoduje  zmniejszenie obwodów ciała  oraz wyraźną poprawę jakości skóry.
Masaż może być wykonany na wybrane części ciała np.: brzuch, uda, boki, pośladki, plecy.
Wskazania: walka z cellulitem, obrzęki limfatyczne, napięte i obolałe mięśnie.

Czas zabiegu : 20 min                      CENA : 80 PLN
Czas zabiegu : 30 min                      CENA : 110 PLN
Czas zabiegu : 40 min                      CENA : 140 PLN

MASAŻ MODELUJĄCY
Zabieg ten polega na modelowaniu sylwetki. Modelowanie wyszczuplające prowadzi do uzyskania perfekcyjnej sylwetki i udoskonalenia konturów ciała. Polecany jest dla kobiet i mężczyzn, jako część kuracji wyszczuplającej.

Czas zabiegu : 60 min                      CENA : 220 PLN


ZABIEGI  NA  CIAŁO

Rytuały pielęgnacyjne na ciało, łączą w swoich formułach skuteczność działania ekstraktów roślinnych oraz esencjonalnych zapachów, które dają skórze silne odżywienie i nawilżenie.

„ CZEKOLADOWY DESER ”
Zabieg Deser Czekoladowy pomoże Ci się zrelaksować oraz oczyści, nawilży i odżywi Twoją skórę. Dzięki aromatowi, witaminom i składnikom mineralnym, jakie zawiera kakao, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale również na umysł. Masaż masą czekoladową poprawi koloryt i krążenie, natomiast cudowny aromat, pobudzi organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za poczucie radości. Zabieg obejmuje : masaż peelingujący , maskę czekoladową oraz masaż na maśle czekoladowym

Ogólny czas zabiegu :  90 min (całe ciało)
CENA :  280 PLN

„ OWOCOWE FANTAZJE ”
Zabieg aromaterapeutyczny odżywczo-stymulujący  zainspirowany światem owoców.
Przywraca skórze gładkość, nawilża i regeneruje.  Wprowadzi Cię w stan wyciszenia, głębokiego relaksu oraz rozluźnienia.
Zabieg obejmuje : masaż peelingujący , maska owocowa oraz masaż na maśle owocowym

Ogólny czas zabiegu :  90 min (całe ciało)
CENA :  260 PLN

„ PEELING & MASAŻ ”
Połączenie peelingu ciała z masażem doskonale pobudza mikrokrążenie. Masaż peelingujący usuwa martwe komórki, co skutkuje poprawieniem wyglądu skóry, jej regeneracją i rozjaśnieniem. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry. Pobudza krążenie krwi odbudowując strukturę skóry. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu. Przebieg zabiegu: peeling ciała (owocowy, czekoladowy lub kawowy) + prysznic + masaż całego ciała

Ogólny czas zabiegu:  90 min (całe ciało)
CENA :  260 PLN

„ PEELING ”
Zabieg ten ma na celu działanie oczyszczające, poprawę przepływu krwi przez organizm, a tym samym usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Do wyboru peeling : owocowy, czekoladowy lub kawowy.

Ogólny czas zabiegu: 30 min
CENA :  120 PLN

KONFERENCJE BIZNESOWE - OFERTA SPECJALNA -20%
RABAT -20%
2 dni, od 95 zł /os.
SŁONECZNE LATO 2019 W GÓRACH STOŁOWYCH od 188 zł /os./noc WIELKANOC W GÓRACH
FIRST MINUTE
4 dni, od 840 zł /os.