Zabiegi SPA

Masaże & Zabiegi na ciało
 

REGENERUJĄCY PEELING

Body Scrub Massage - zabieg ten nazywany też masażem peelingującym usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry oraz nadaje jej zdrowego jedwabistego wyglądu. Wygładza, uelastycznia i delikatnie natłuszcza skórę. Opóźnia proces jej starzenia. Pobudza mikrokrążenie dzięki czemu skóra staje się lepiej odżywiona i dotleniona.
Ogólny czas zabiegu : 30 minut ( całe ciało )  CENA : 120 zł
 
PEELING  &  MASAŻ
Body Scrub and Relaxing Massage - zabieg ten jest połączeniem regenerującego peelingu z masażem relaksacyjnym całego ciała. Regularnie wykonywany odmłodzi Twoją skórę, uczyni ją gładką, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu a jednocześnie pozwoli Ci się w pełni odprężyć i zrelaksować.
Zabieg obejmuje : regenerujący masaż peelingujący + masaż relaksacyjny
Ogólny czas zabiegu : 90 minut ( całe ciało ) CENA : 260 zł
 
OWOCOWA  FANTAZJA
Fruit Fantasy - zabieg odżywczo aromaterapeutyczny zainspirowany światem owoców. Przywraca skórze gładkość, nawilża ją i regeneruje. Wprowadzi Cię w stan wyciszenia, głębokiego relaksu oraz rozluźnienia.
Zabieg obejmuje : owocowy masaż peelingujący + maskę owocową + owocowy masaż relaksacyjny
Ogólny czas zabiegu : 90 minut ( całe ciało ) CENA : 280 zł
 
CZEKOLADOWA ROZKOSZ
Chocolate Delight - zabieg ten pomoże Ci się zrelaksować oraz oczyści, nawilży i odżywi Twoją skórę. Dzięki aromatowi, witaminom i składnikom mineralnym, jakie zawiera kakao, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale również na umysł. Masaż masą czekoladową poprawi koloryt i gładkość skóry, natomiast cudowny aromat, pobudzi organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za poczucie radości.
Zabieg obejmuje : czekoladowy masaż peelingujący + maskę czekoladową + czekoladowy masaż relaksacyjny
Ogólny czas zabiegu : 90 minut ( całe ciało ) CENA : 280 zł
 
MASAŻ  RELAKSACYJNY
Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Podczas masażu odprężamy się i  relaksujemy. Masaż pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił. Likwiduje ujemne efekty przemęczenia i stresu.
Częściowy             30 minut               CENA : 90 zł
Całościowy            60 minut               CENA : 150 zł
 
MASAŻ  KLASYCZNY
Jest jednym z najpopularniejszych masaży wykonywanych przez fizjoterapeutów. W zależności od zastosowanej techniki masaż ten może mieć różne działania : wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze. Masaż ten może być wykorzystywany jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych czy neurologicznych. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. W masażu tym stosuje się tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, likwidują lub zmniejszają nerwobóle, dolegliwości pleców, karku, barków, nóg a także odczuwalne napięcia mięśniowe.
Częściowy             30 minut               CENA : 100 zł
Całościowy            60 minut               CENA : 170 zł
 
MASAŻ CZEKOLADOWY  lub OWOCOWY
Do wyboru masaż relaksacyjny lub klasyczny - wykonywany z użyciem masła do masażu : czekoladowego lub owocowego.
Częściowy             30 minut               CENA : 120 zł
Całościowy            60 minut               CENA : 200 zł
 
MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY -  CIEPŁYMI OLEJAMI lub AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ
Masaż aromaterapeutyczny jest masażem niezwykle aromatycznym, rozgrzewającym i bardzo relaksującym. Spośród wszystkich uznawany jest za jeden z najprzyjemniejszych. Pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działa kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała jak i umysłu.
Do wyboru wykonywany jest : przy użyciu ciepłego aromatycznego olejku (nuty pomarańczy) lub niesamowicie aromatycznej świecy do masażu na bazie naturalnego wosku z dodatkiem masła SHEA oraz innych naturalnych olejków i kompozycji zapachowych (nuty wanilii i kokosa). Masaż świecą doskonały jest dla każdego typu skóry, również tej ze skłonnościami do alergii. Podczas masażu lany na ciało ciepły wosk rozgrzewa je i relaksuje. Zniewalający aromat pobudza zmysły węchu. Dzięki zawartości naturalnego wosku oraz czystych olejków eterycznych - olejek ze świecy ma doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście miękka w dotyku i na długo otulona zniewalającym zmysły aromatem.
Częściowy             30 minut               CENA : 120 zł
Całościowy            60 minut               CENA : 220 zł
 
MASAŻ  LECZNICZY / REHABILITACYJNY / SPORTOWY
Są odmianą masażu klasycznego. Różnią się od niego zwiększoną precyzją, intensywnością i energią wykonania. Masaż leczniczy jak sama nazwa wskazuje ma przede wszystkim leczyć. Zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami. Jest on konieczny w rehabilitacji pacjenta także w nagłych przypadkach jak np. przy rwie kulszowej. Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych intensywną pracą lub przewlekłym stresem. Uwzględniany jest jako niezbędny element terapii po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach oraz przy uszkodzeniach mięśni, ścięgien lub nerwu obwodowego.
30 minut               CENA : 120 zł
60 minut               CENA : 200 zł
 
MASAŻ  MODELUJĄCY SYLWETKĘ / WYSZCZUPLAJĄCY / ANTYCELLULITOWY
Masaże te wykonywane są na podstawie masażu klasycznego w połączeniu z elementami drenażu limfatycznego. Wykorzystywane są w nich dynamiczne i silne techniki obejmujące okolice tali, ramion, ud, pośladków, brzucha, bioder.
Opierają się na intensywnym rozcieraniu, ugniataniu, wyciskaniu i oklepywaniu. Masaże te należy do jednych z podstawowych metod w terapii w walce z nadwagą. To bardzo intensywne masaże - dlatego bywają czasem bolesne ! Do zadań tego rodzaju masaży należy bowiem rozbicie komórek tłuszczowych, znajdujących się głęboko w tkance podskórnej. Najlepsze rezultaty można osiągnąć podczas serii zabiegów. Częstotliwość wykonywanych masaży - nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu.
Do wyboru masaż całościowy lub na wybrane części ciała.
30 minut               CENA : 120 zł
60 minut               CENA : 220 zł
 
MASAŻ LIMFATYCZNY / DRENAŻ LIMFATYCZNY
Jest to specjalistyczny masaż pobudzający / usprawniający krążenie limfy tzw. chłonki w organizmie. Zalecany gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki i zastoiny limfatyczne. Szczególnie więc jest zalecany podczas rekonwalescencji po zabiegu liposukcji. Do wyboru masaż całościowy lub na wybrane części ciała.
30 minut               CENA : 120 zł
60 minut               CENA : 240 zł
 
·          Wszystkie oferowane w naszym SPA zabiegi na ciało oraz masaże wykonywane są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę
·          W celu rezerwacji wizyty w naszym SPA prosimy o kontakt z recepcją 74 862 74 450 lub bezpośrednio ze SPA - numer telefonu  739 07 27 50
·          Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty - tak aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin wizyty
·          Bezpłatna rezygnacja z wizyty - możliwa jest tylko do 3 godzin przed jej zaplanowanym rozpoczęciem
·          Odwołanie wizyty po tym czasie lub nie poinformowanie o odwołaniu zobowiązuje Klienta do całkowitego pokrycia ceny zamówionej usługi
·          PŁATNOŚĆ  w SPA TYLKO  GOTÓWKĄ
.
BESTSELLER
3 dni, od 318 zł /osoba
1 NOCLEG GRATIS
NOWY
4 dni, od 140 zł /osoba/noc
Jesienne SPA
RELAX
3 dni, od 175 zł /osoba/noc
Bezpieczny hotel
Bon U nas zrealizujesz bon turystyczny!
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Galeria
Galeria
menu menu